Nakolik dokážeš ocenit pohodlné sedadlo ve vlaku? Když je volné, bereš ho jako samozřejmost a dál už nad tím nepřemýšlíš. Pokud se ale na tebe nedostane místo a ty zůstaneš trčet v chodbičce, dokáže tě to rozpálit do běla a pro měkké křeslo bys udělal cokoli. Až sebou příště vyčerpáním do jednoho z nich padneš, vzpomeň si na firmu Borcad, která ho pro tebe vyrobila.

Studium s firmou

Mladých talentů si vážíme a pravidelně jim dáváme šanci rozvíjet to, co se naučili ve škole. Láká tě vrhnout se do praxe už při studiu? U nás získáš zkušenosti k nezaplacení. Také s námi můžeš spolupracovat na své bakalářské či diplomové práci nebo být součástí týmů v zajímavých nejen vývojových projektech.

Spolupracujeme zejména s těmito obory:

Práce při studiu

Momentálně žádné stážisty nehledáme, ale o talentované absolventy se klidně popereme. Máš už po studiu a hledáš práci, která tě bude bavit? Mrkni na naše aktuální pracovní nabídky.

Práce při studiu

Vývojový kreativní konstruktér

S tím, co už znáš a umíš z přednášek a konstrukčních cvičení, se nám budeš hodit jako vývojový konstruktér. Tvým úkolem bude tvořit koncepce pro úplně nové produkty, zpracovat tyto koncepce ve 3D, připravovat výrobní dokumentaci a koordinovat stavbu prototypu. Do týmu hledáme kreativního člověka, jehož originální nápady obohatí naše produkty.

Zpátky

Filozofie

Jsme zastánci hesla „pohodlí pro život“. Tím se řídíme při výrobě sedadel a lůžkových stěn do vlaků, s nimiž možná i ty čas od času cestuješ. Naši práci oceníš jak v Pendolinu nebo Leo Expresu, tak v regionálních vlacích InterPanter, RegioPanter nebo RegioShark. Všechny naše produkty se vyznačují precizním technickým provedením a unikátním designem. Za ten jsme také dostali v roce 2012 prestižní cenu Red Dot. Jsme významným hráčem i na světovém trhu. Do našich sedadel se pravidelně usazují cestující v Německu nebo Švýcarsku a také turisté v Kanadě – v nejslavnějším kanadském turistickém vlaku, který brázdí Rocky Mountains.

Naší vizí je být úspěšnou, moderní a respektovanou společností. Společností s výjimečným kolektivem, který je schopen vyvíjet a vyrábět nadčasové produkty s výraznými inovacemi. Společností poskytující kvalitní výrobky uspokojující i ty nejnáročnější zákazníky. Společností spolupracující s takovými partnery, kteří nám tuto vizi pomáhají naplňovat.

Chtěl bys taky pracovat v téhle cool firmě?

Mgr. Martina Scholasterová

HR Generalist

mob.  +420 731 505 791

scholasterova@borcad.cz

web