Co se ti vybaví, když se řekne Continental? Pneumatiky? Přesně to jsme si mysleli.
My však děláme mnohem víc. Vyrábíme brzdové systémy, přístrojové desky i komponenty pro pohony a podvozky. Máme také na starosti elektroniku, bez níž by dnešní auta z garáže vyjela jen stěží. Našimi hlavními zákazníky jsou prestižní světové automobilky jako BMW, Volkswagen, Volvo, Ford, Daimler, Renault nebo Fiat.

Studium s firmou

S Fakultou strojní VŠB-TUO spolupracujeme už několik let. Díky naší podpoře si můžeš zapsat řadu zajímavých předmětů v oboru Průmyslové inženýrství. Během exkurzí do našich závodů pak zjistíš, jak vypadá teorie v praxi. Podíváš se třeba do toho frenštátského, kde zaměstnáváme přes tři tisíce lidí. Kromě toho se budeme těšit na spolupráci na tvé bakalářské či diplomové práci.

Spolupracujeme zejména s těmito obory:

Práce při studiu

Zajímá tě, jak funguje výroba nepostradatelných komponent pro vozy slavných značek? Seznam se s firmou Continental už při studiu! Staň se našim praktikantem a vyzkoušej si tak na vlastní kůži práci ve velké strojírenské firmě! Chceš-li si přivydělat a přitom zůstat v oboru, můžeš u nás strávit léto na brigádě. A pokud jsi studentem čtvrtého či pátého ročníku, neváhej se přihlásit do našeho trainee programu. Získáš cenné zkušenosti, které se ti budou dřív nebo později rozhodně hodit.

Práce při studiu

TRAINEE NA ODDĚLENÍ PRŮMYSLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ

Chceš skočit do praxe ještě při studiu? Pak je pro tebe ideální pozice trainee na oddělení průmyslového inženýrství. Školu bys měl stíhat bez problémů, u nás tě čekáme 1-3 dny v týdnu. Budeš vypomáhat při výrobě vzorků a zabývat se validací procesů, výrobních zařízení a linek. Tvou náplní práce bude také zpracování výrobní dokumentace a statistických analýz výrobních dat. Bude-li spokojenost na obou stranách, budoucí místo máš jisté.

SPECIALISTA KVALITY

Pokud už máš po škole a hledáš vysněný job, v němž bys nejenže uplatnil své znalosti v oblasti řízení kvality, ale také se mohl neustále rozvíjet, mohla by být práce ve frenštátském závodě pro tebe ta pravá. Continental tam totiž právě hledá specialistu kvality. Na svých bedrech bys nesl zodpovědnost za svěřené výrobkové portfolio a sledování jeho kvalitativních ukazatelů. Nudy se bát nemusíš, protože tvou náplní práce bude i komunikace se zákazníky. Navíc budeš spolupracovat se zahraničními vývojovými týmy, takže znalost angličtiny je nutná. A co nabízíme my tobě, najdeš zde.

PROCESNÍ INŽENÝR PRO ELEKTRONICKOU VÝROBU

Máš za sebou studium technologie nebo průmyslového inženýrství? Pak by tě mohla zajímat nabídka práce procesního inženýra ve Frenštátě pod Radhoštěm. Tvým úkolem bude koordinovat projektové aktivity i celý projekční tým, jednat se zákazníky a vývojářskou sekcí. Zabývat se budeš nejen plánováním a optimalizací technologických procesů výroby, ale také designem ve vztahu k výrobním technologiím. Očekáváme od tebe flexibilitu, komunikativní znalost angličtiny a schopnost práce na počítači. A co ti kromě snové mzdy nabízíme my? Mrkni na náš web.

NEW PRODUCT LUNCH – VEDENÍ NOVÝCH PROJEKTŮ

Dynamická práce, v níž můžeš ukázat, co umíš. To je New product lunch ve frenštátském Continentalu. Měl bys na starosti zavádění nových výrobků (například řídících jednotek motorů), pořizování nových výrobních linek a také plánování a optimalizaci technologických procesů výroby. Kromě toho tě čeká spolupráce se zahraničními vývojáři, takže bez dobré angličtiny se neobejdeš. Podrobnosti najdeš zde.

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

Připoj se do našeho týmu a staň se průmyslovým inženýrem v prestižní strojírenské společnosti! Tvou náplní práce by bylo organizování a řízení výroby, dohled nad kvalitou a spolupráce s projektanty na zavádění na zavádění nových výrobků do sériové výroby. Staral by ses také o projektovou dokumentaci, normy nebo například školení nového personálu do výroby. Práce je ideální i pro čerstvé absolventy, takže neváhej a ozvi se nám!

Zpátky

Filozofie

V našem myšlení neexistují bariéry. Jen tak můžeme hledat inovativní řešení a neustále se zlepšovat. Pracujeme v otevřeném kolektivu, v němž panuje vzájemná důvěra. Spojuje nás touha posouvat společným úsilím kupředu nejen nás samotné, ale také firmu i celou společnost.

Chtěl bys taky pracovat v téhle cool firmě?

Eva Kahánková

Specialista vzdělávání

556 881 779

eva.2.kahankova@continental-corporation.com

web