Různorodost odvětví, v nichž se pohybujeme a která našimi produkty posouváme dál, před nás staví nové výzvy. A my jim čelíme rádi. Díky inovacím, rozvoji materiálů, metod i know-how jsme světovou špičkou v oboru výroby svařovacích a řezacích zařízení.

Studium s firmou

Zhruba pětkrát do roka pořádáme odborné konference na téma svařování a řezání kovů, kde jste ty i tví spolužáci rozhodně zváni. Mimo to přednášíme i na kurzech pro svářečské inženýry, na nichž tě také rádi uvítáme.

Zajímá tě problematika svařování a svařovacích procesů? Zabývej se jí ve své bakalářské nebo diplomové práci a kontaktuj nás. Určitě se domluvíme na spolupráci.

Spolupracujeme zejména s těmito obory:

Práce při studiu

Momentálně nesháníme nové zaměstnance, ale pokud se zajímáš o problematiku svařování a svařovacích procesů, neváhej a pošli nám svůj životopis. Co není aktuální dnes, může být už zítra na pořadu dne.

Práce při studiu

Zpátky

Filozofie

Chceme být preferovaným a profesionálním partnerem pro všechna odvětví. Naše výrobky najdeš mimo jiné v automobilovém, stavebním, energetickém nebo zpracovatelském průmyslu. Na celém světě provozujeme desítky výrobních závodů a máme dohromady přes 8 700 zaměstnanců. K těm se, stejně jako k zákazníkům, chováme čestně a s hlubokou odpovědností, neboť jen díky nim můžeme odvádět prvotřídní výkony v oblasti řešení svařování a řezání kovů.

Týmová práce je pro nás synonymem úspěchu. Stanovujeme si průkopnické cíle, nebojíme se experimentovat a stále se učíme. Porovnáváme se s nejlepšími a pak je překonáváme.

Chtěl bys taky pracovat v téhle cool firmě?