Naše výrobky jsou nepostradatelné. A to zvláště, když se setmí. Věděl jsi, že naše světelná technika slouží řidičům vozů značek Volkswagen, Škoda, Land Rover, Audi, Volvo a mnohých dalších?

Studium s firmou

Zajímá tě oblast automobilového průmyslu? V tom případě tě potěšíme předmětem Plasty ve strojírenství a konstrukci automobilů, který na tebe čeká ve čtvrtém ročníku. Vyučují jej specialisté z našeho vývojového centra. Dozvíš se všechno o navrhování a vývoji světelné techniky, o problematice vstřikování plastů, základech elektroniky a optiky a testování kvality.

Spolupracujeme zejména s těmito obory:

Práce při studiu

Stejně jako se rychle vyvíjí nové technologie, tak i my máme potřebu se neustále rozvíjet a hledat nové talenty. Nabízíme ti proto, jsi-li v posledním ročníku studia, odborný vhled do praxe prostřednictvím našeho Trainee programu. Ten probíhá stejně jako školní rok od září do června. A kromě neocenitelných praktických zkušeností, jež u nás získáš, tě jistě potěšíme finanční odměnou.

Práce při studiu

Vývojový konstruktér

Do našich vývojových center v Mohelnici a Ostravě hledáme nové posily. Tvým úkolem bude vytvářet 3D modely v systému CATIA V5 a spolupracovat na projektech s českými i zahraničními kolegy. Měl bys zájem? Jestli jsi komunikativní, máš technické i tvůrčí myšlení a ovládáš angličtinu nebo němčinu, plácneme si.

Quality engineer

Rozšiř náš mohelnický tým inženýrů, kteří dohlížejí na kvalitu výroby. Kromě kvality výroby bys měl pod palcem také přezkoumávání způsobilosti strojů a procesů. Pokud umíš anglicky nebo německy, oplýváš dobrými komunikačními dovednostmi a vyznáš se v oblasti výrobní kvality, ozvi se nám.

Zpátky

Filozofie

Řídíme se několika jednoduchými principy, které jsou základem stability a rozvoje firmy. Jednáme loajálně a zodpovědně jak vůči našim partnerům, tak zaměstnancům a zákazníkům. Podáváme maximální výkony s důrazem na inovace a zavádění pozitivních změn. Tato filozofie nám pomáhá naplňovat náš hlavní cíl, kterým je spokojený zákazník. Víme, že abychom toho dosáhli, musí být spokojeni také naši zaměstnanci. Jen díky nim se totiž můžeme posouvat dopředu a dosahovat velkých úspěchů.

Chtěl bys taky pracovat v téhle cool firmě?

Radka Hlavinková

HR Specialist

+420 583 498 271

radka.hlavinkova@hella.com

web