Určitě už jsi o nás slyšel. A i kdyby ne, za pár let se s našimi produkty jistě seznámíš. Až si budeš vybírat svou první pračku, myčku nebo sušičku – vzpomeň si na firmu Miele.

Studium s firmou

Díky exkurzím, jež se spolužáky během studia podniknete, nahlédneš do profesní praxe a seznámíš se s chodem úspěšného výrobního závodu. Pokud tě naše činnost opravdu zajímá a chtěl by ses jí zabývat se do detailů, nabízíme ti možnost spolupráce na tvé bakalářské či diplomové práci.

Spolupracujeme zejména s těmito obory:

Práce při studiu

Staň se naším praktikantem a získej cenné praktické zkušenosti, které doplní to, co už víš z přednášek! Stačí nás kontaktovat.

Víme, jaké to je být absolventem. I my jsme jimi byli, proto pro tebe připravujeme trainee programy. O jejich spuštění tě budeme informovat. Navíc pro tebe máme nabídky práce na plný úvazek.

Práce při studiu

Konstruktér se znalostí NJ

Do našeho výrobního závodu v Uničově hledáme nového kolegu,  který oplývá tvůrčím myšlením, ovládá konstruování ve 3D systémech a základy němčiny. Tvým úkolem bude navrhovat mechanické díly z plastů nebo kovů, zhotovit vzorky a koordinovat jejich zkoušky a nakonec naplánovat jejich sériovou výrobu.

Programátor robotů

Staň se naším kolegou a poděl se s námi o znalosti z hodin robotiky! Tvým úkolem bude připravit do výroby nové roboty, které čekají v sesterském závodě v Německu. Po dobu jednoho roku se budeš školit u našich německých kolegů, takže znalost němčiny nebo angličtiny je v podstatě nutností. Jakmile se výroba rozběhne, budeš se starat o plynulý provoz všech robotů.

Programátor PLC

Pomoz nám rozjet nový výrobní provoz a staň se členem týmu PLC programátorů! Čekají tě školení v sesterském závodě v Německu, kde budeš oživovat nová výrobní zařízení určená pro provoz v Uničově. Tvým úkolem bude také zajistit příhodné podmínky pro hladkou implementaci zařízení tady u nás. Jakmile se začne vyrábět, budeš mít na starosti jejich plynulý provoz.

Zpátky

Filozofie

Jsme tradiční německá firma se svým zastoupením v České republice, konkrétně v Brně a Uničově. Už více než 110 let následujeme ambiciózní zásadu „být stále lepší“. Neplatí to jen o našich produktech, ale také o nás samotných. A proto se neustále vzděláváme a následujeme aktuální trendy a požadavky zákazníků.

V Uničově dnes stojíme před novou etapou našeho rozvoje – stáváme se výhradním výrobcem sušiček Miele. Otevíráme nové provozy, přebíráme nové technologie i odpovědnost. A hlavně – rozšiřujeme řady našich kolegů.

Chtěl bys taky pracovat v téhle cool firmě?

Eva Vavřínová

Personální oddělení

Tel.: +420 587 072 127

eva.vavrinova@miele.cz

web