Svítíme ti na cestu, kdykoli je to třeba. Možná zrovna tvé auto nebo vůz tvých rodičů, známých či sousedů nosí přední světlomety, zadní svítilny a elektronickou řídící jednotku naší výroby.

Studium s firmou

V rámci naší spolupráce s fakultou pořádáme exkurze. Můžeš se setkat s odborníky z praxe, navštívit naše globální vývojové centrum, zkušebnu, prototypovou dílnu i samotnou výrobu.

Všimnout si nás můžeš také na nejrůznějších pracovních veletrzích, kde představujeme možnosti spolupráce se studenty a volná pracovní místa pro absolventy vysokých škol. Pracuješ-li navíc na nějakém zajímavém technickém projektu, přihlas jej do naší soutěže a třeba zrovna ten tvůj bude ze všech nejlepší.

Spolupracujeme zejména s těmito obory:

Práce při studiu

Přihlas se do našeho Trainee programu, který ti umožní rozvinout tvé dovednosti, získat nové znalosti a připraví tě na tvou budoucí kariéru. Staneš se členem mezinárodního týmu, v němž budeš pracovat na zajímavých projektech. Výstupem bude tvá bakalářská nebo diplomová práce. Po dokončení tě čeká nabídka na hlavní pracovní poměr s motivujícím platovým ohodnocením.

Pokud už jsi absolventem a hledáš práci, něco tu pro tebe máme. Stále rozšiřujeme nejen výrobu, ale i naše globální vývojové centrum v Novém Jičíně a v Ostravě. Hledáme talentované vývojové konstruktéry, optiky a elektroniky. Například vývojoví konstruktéři jsou zodpovědní za návrh konceptu výrobku a detailní konstrukci komponentů v CATIA V5, koordinují zhotovení prototypů, dohlíží nad testováním a podporují uvedení výrobku do sériové výroby.

Práce při studiu

Konstruktér vývoje – Junior

Rozšiřujeme tým v našem konstruktérském oddělení v Novém Jičíně a možná hledáme právě tebe. Umíš anglicky na středně pokročilé úrovni? Víš alespoň něco málo z oblasti optiky a plastů? Máš chuť cestovat? Jestli zaznělo třikrát ano, pak neváhej a určitě se nám ozvi!

Zpátky

Filozofie

Podporujeme naše zaměstnance při výzkumu a vývoji těch nejmodernějších technologií. I proto patříme mezi největší světové dodavatele automobilového osvětlení.

Inovace jsou pro nás naprostou prioritou a tento přístup se nám vyplácí. Letos jsme totiž zvítězili v soutěži Inovační firma Moravskoslezského kraje, a to s projektem stylistického projektového modulu předního světlometu pro Bentley Bentayga.  

V České republice působíme na třech místech – v Ostravě, Novém Jičíně a Rychvaldu. Dáváme práci více než dvěma tisícům lidí a hledáme stále nové a nové zaměstnance. Chceme totiž v následujících letech rozšiřovat naši výrobu a významně investovat.

Chtěl bys taky pracovat v téhle cool firmě?

Karin Šulcová

Recruitment Specialist

Mobil: +420 739 249 553

ksulcova@varroclighting.com

web